На Татарці розшукують нахабну злодійку квітів [відео]

На Татарці розшукують нахабну злодійку квітів [відео]

На Татарці мешканці будинку зафіксували квіткового злодія. Точніше, квіткову злодійку, бо на відео, знятому на прибудинковову камеру,  помітно жінку, яка неквапом висмикує розсаду. Відео розмістили у YouTube, а також поширив на своїй сторінці у мереді фейсбук депутат Київради Дмитро Банас.

Він зазначив, що клумбу люди висадили і доглядають в рамках районного  конкурсу "Господарочка".

- Найгірше, ще страждає не тільки клумба. Страждає віра в людей. Опускаються руки. Бо всі разом ми зробили багато роботи, щоб ці квіти з'явилися на Татарці. Але я вірю, що таких крадіїв - меншість. І точно знаю, що Татарка буде квітувати. На цьому тижні КП УЗН Шевченківського району висадить квіти у наші квітники-кошики, - зазначив Дмитро Банас.

Цікаво, що про "життя" клумби є кілька роликів у YouTube - зокрема про те, як садять квіти,  та як перехожі викидають сміття...

Комунальники  також  нарікають на безсовісних мешканців столиці, які нищать клумби, газони та ламають лавки.

На жаль, квіткове варваство явище непоодиноке. Радник директора  КП "Київський метрополітен" Наталка Макогон часто викладає на своїй стрічці у мережі Фейсбук пости із повідомленнями про чергові поцуплені квіти з клумби. Схоже, що неподалік її під'їзду мешкають затяті дачники, бо з квітника регулярно зникають, як прості примулки, так і сортові іриси.

Тут, мабуть не зайвим буде нагадати, що у місті створюється мережа відеонагляду за публічними місцями, і зовсім скоро злодіїв-вандалів можна буде легко вирахувати і притягнути до відповідальності.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Вечірнього Києва» у Telegram та Facebook!