У Києві відновили легендарне мозаїчне панно

У Києві відновили легендарне мозаїчне панно

У ресторані MILL HUB влаштовують зустріч присвячену творчості Алли Горської, та зокрема відновленню монументально-декоративної роботи “Вітер”.

- Запрошуємо Вас на нове “відкриття” мозаїки “Вітер”, та зустріч з родичами, колегами, дослідниками і поціновувачами творчості Алли Горської, - зазначають власники ресторану.

Сьогодні "Вітер" - це єдина у Києві робота групи монументалістів, до якої входила Алла Горська. Протягом багатьох років мозаїка була захована за рекламними площинами. Наразі, після звернення громадськості новим керівництвом Mill Hub було оперативно відновлено оригінальний фасад споруди.

Мозаїчне панно “Вітер” було створене для ресторану “Вітряк” у 1968 році Аллою Горською, Віктором Зарецьким та Борисом Плаксієм, на запрошення архітекторів Галини та Анатолія Добровольських. Алла Горська є надзвичайно важливою постаттю для української культури. Досліджуючи народне мистецтво, та новітні світові художні явища, авторці вдалося синтезувати неповторний та унікальний стиль українського стінопису.

Коли: 31 травня о 15:00

Де: колишній ресторан “Вітряк”, проспект Глушкова, 11