У столиці визначили організацію, у якої найкраще сховище цивільного захисту

У столиці визначили організацію, у якої найкраще сховище цивільного захисту

Днями, під головуванням заступника голови КМДА Петра Пантелеєва підвели  підсумки міського огляду-конкурсу на краще утримання в готовності до використання за призначенням сховищ цивільного захисту. Так, в період з квітня по травень 2017 року, в кожному районі м. Києва було проведено огляд сховищ. Після перевірки, з-поміж близько 500 сховищ, які обліковуються у м. Києві, було обрано 10 кращих, визначених в районах міста, для участі в міському огляді-конкурсі.

За підсумками роботи Постійної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), ПЕРШЕ місце отримало сховище у  Деснянському районі м. Києва, яким опікується КП «Київжитлоспецексплуатація».

Заступник голови КМДА Петро Пантелеєв подякував керівникам підприємств за сумлінну роботу і відповідальність та вручив дипломи Київського міського голови за краще утримання сховищ в м. Києві у 2017 році та за сумлінне ставлення до утримання сховищ в готовності до використання за призначенням.

В свою чергу, директор Департаменту міського благоустрою та збереження природного середовища КМДА Андрій Фіщук вручив дипломи працівникам підприємств за сумлінну повсякденну працю та високу відповідальність з утримання сховищ в готовності до використання за призначенням.

Київська міська державна адміністрація і надалі буде звертати увагу на виконання заходів цивільного захисту в місті Києві, в тому числі і на утримання сховищ в належному стані та проведення заходів з визначення кращих сховищ міста. 

- Пишаємося працівниками нашого підприємства, які в щоденній, іноді монотонній роботі, знаходять внутрішню мотивацію бути ПЕРШИМИ в своїй справі, а наше підприємство НАЙКРАЩИМ, - зазначили в КП «Київжитлоспецексплуатація».

Нагадаємо, міська влада працює над тим, аби вдосконалити систему оповіщення у випадку ризику аварій чи надзвичайних ситуацій або в процесі їх ліквідації.