На Пейзажній алеї себе показала неймовірна «Цивілізація» [фото]

На Пейзажній алеї себе показала  неймовірна «Цивілізація» [фото]

У Києві тривають святкування Дня міста - подій, як то кажуть, до кольору до вибору!  Для шанувальників минувшини обо'язковим для відвідування була площа перед Національним музеєм історії України.  Тут  історичний фестиваль «Цивілізація» зібрав на Старокиївській горі ціле суцвіття вихідців з різних епох. Неймовірну фотоісторію події виклали на своїй сторінці у мережі Фейсбук організатори фестивалю.

- «Цивілізація» – це фестиваль Живої Історії під відкритим небом. Відтворення історичних періодів, побуту та атмосфери віків починаючи з античності і до ХХ століття, як Української так і всесвітної Історії.  Наш фестиваль цілком аполітичний, ми не поділяємо жодну з ідеологій війни. Бажання організаторів та учасників одне - щоб у наших головах залишалася пам'ять про історію, - зазначили вони.

На одній галявині перед Національним музеєм історії україни цілком мирно уживалися "представники" різних епох.  Також облаштували саме історичні табори, демонстрували спорядження, зброю та побут, все було цікаво та пізнавально.

Учасники заходу проводили цікаві лекції та ділились інформацією про давнішні часи.

Нагадаємо, на Співочому полі відкрили справжні японські сади .

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал "Вечірнього Києва" у Telegram!