Кличко: «Найбільше надбання нашого міста – це люди»

Кличко: «Найбільше надбання нашого міста – це люди»

Київський міський голова Віталій Кличко влаштував у мерії дипломатичний прийом з нагоди відзначення Дня Києва. Про це пише мер на своїй сторінці у Facebook.

- Шановні глави церков, міністри, депутати, посли та представники дипломатичного корпусу. Я хочу привітати всіх вас зі святом найкращого міста – Днем Києва, яке ми традиційно відзначаємо в останні вихідні травня. Усі ми любимо наше місто - за унікальну природу та архітектуру старовинних церков, за могутній Дніпро з мальовничими краєвидами , і головне – за душу і атмосферу Києва, - зазначив мер столиці. - Але найбільше надбання нашого міста – це люди. Кияни неодноразово доводили, що у столиці живуть найбільш сміливі і волелюбні люди, які першими виходять на боротьбу за справедливість, за незалежність і демократичний розвиток України, - звернувся Кличко до гостей прийому.

Мер столиці подякував представникам дипломатичного корпусу за підтримку України у її прагненні бути незалежною європейською країною.

За словами Кличка, ухвалення безвізового режиму з ЄС відкриває українцям кордони і перспективи для подорожей, навчання, обміну досвідом, бізнесу.

- І я вдячний Європі за підтримку наших прагнень і за допомогу у зусиллях українців інтегруватися у велику європейську родину. Так, ми усвідомлюємо, що безвіз – не панацея, і він не покращить добробуту наших громадян. І тепер нам треба ще активніше працювати над утвердженням європейських стандартів тут, в Україні. І крок за кроком ми рухаємося вперед, - сказав міський голова.

Він також зазначив, що Київ гідно і на високому рівні провів Євробачення -2017.

- Туристи побачили, що наше місто – сучасна європейська столиця з багатою історією і культурою. Тепер ми готуємося до проведення фіналу Ліги Чемпіонів у травні 2018 року. Таку спортивну подію Україна прийматиме вперше. І докладемо усіх зусиль, аби провести цю подію якнайкраще, - зауважив мер.

Віталій Кличко додав, що Київ крок за кроком стає справжньою європейською столицею.

- Так, непросто, так, багато викликів і труднощів. Але спільно ми все здолаємо і зробимо Київ сучасним і комфортним містом, в якому мешкають задоволені життям люди, - висловив переконання Віталій Кличко.