Реконструйований парк «Наталка» на Оболоні нарешті відкрили

Реконструйований парк «Наталка» на Оболоні нарешті відкрили

На Оболоні відкрили оновлений парк Наталка. За словами Київського міського голови Віталія Кличка, найкращий і найсучасніший парк столиці.  Про це повідомили в прес-службі мера.

- Урочище «Наталка» між Оболонською набережною та Московським мостом довгий час було занедбаним. І його намагалися забудувати. Але разом з громадою нам вдалося повернути цю ділянку місту. За підтримки громадських активістів та мешканців Оболоні ми змогли перетворити урочище «Наталка» на зону відпочинку з сучасним дизайном, усією необхідною інфраструктурою, дитячими та спортивними майданчиками. Ми зробили найкращий парк Києва, - наголосив Кличко.
 
Мер столиці зазначив, що київському парку «Наталка» можуть позаздрити навіть мешканці Лондона. Адже, на думку Кличка, парк навіть кращий за Гайд-парк, який закритий з усіх сторін будинками, а у «Наталки» є вихід до Дніпра.

- Ми здійснили реконструкцію на площі понад 7 гектарів. Тут облаштовані нові пішохідні та велодоріжки з ФЕМ-покриттям, встановлені зручні лави для відпочинку, нові урни для сміття. І я вдячний всім, хто долучився до роботи над відновленням парку - громадським активістам, оболонцям, працівникам комунальних підприємств. Завдяки нашій спільній роботі парк "Наталка" став окрасою не лише району, а й всього міста, - підкреслив Кличко.
 
Мер столиці висловив переконання, що парк "Наталка" є «золотим» стандартом для всіх парків столиці, адже він став зеленою зоною європейського рівня з облаштованою територією, з якісними велодоріжками, сучасним освітленням, інфраструктурою.

- І ми й далі облаштовуватимемо парк «Наталка» - на території площею 5 гектарів, ближче до Московського мосту з’явиться зона відпочинку. Окрім нових доріжок і освітлення там буде волейбольний майданчик та кілька пандусів від житлових кварталів до парку. І я впевнений: щороку ми презентуватимемо по кілька таких парків у різних районах столиці, - відзначив Віталій Кличко.
 
Після реконструкції  у парку з’явилася вхідна група: повністю переробили сходи, облаштували оглядові майданчики на верхній частині – тут можна відпочити, випити кави.
 
Також у парку проклали нові комунікації, побудували громадську вбиральню, у якій також обладнали пеленальний столик для немовлят.
 
Тут також завершили роботи з освітлення парку – були встановлені ліхтарі вуличного освітлення. Вздовж алеї поряд із берегом Дніпра встановили три видові альтанки.
 
Відкрився майданчик для стріт-воркауту та  поле для міні-футболу.
 
Для нових дерев і клумб облаштували автоматичний полив із водозабором з Дніпра. На центральній алеї облаштували бульвар із зонами для паркових скульптур.