Відновлять ще один легендарний стадіон, який відстояли від забудовників

Відновлять ще один легендарний стадіон, який відстояли від забудовників

Цього року до Дня міста кияни отримали оновлений велотрек, а наступного міська влада планує реконструювати ще один знаковий спортивний об'єкт за який тривала багаторічна судова епопея - стадіон "Старт". Він стане одним із провідних центрів столиці для занять спортом. Влада столиці разом із активістами через суди повернула стадіон, який намагалися забудувати, у власність громади міста. Про це в інтерв’ю телеканалу «Київ» заявив мер столиці Віталій Кличко.

- Громада відстояла легендарний стадіон «Старт», який за минулої влади передали під забудову. І вже наступного року ми проведемо його реконструкцію. Впевнений, що він стане одним із провідних центрів столиці для занять спортом, – наголосив Віталій Кличко.

Мер Києва зазначив, що у міста багато амбітних планів щодо розвитку інфраструктурних об’єктів столиці.

- Наступної весни ми також будемо відкривати нові парки, сквери, спортивні та інші інфраструктурні об’єкти, аби кияни бачили, як наше місто змінюється і стає справді комфортною європейською столицею, – підкреслив Віталій Кличко.

Нагадаємо, 24 лютого Вищий господарський суд України постановив остаточне рішення про повернення до комунальної власності земельної ділянки стадіону «Старт».