П'ять цікавих фактів про 25-й «Пробіг під каштанами»

П'ять цікавих фактів про 25-й «Пробіг під каштанами»

У рамках святкування Дня Києва відбудеться ювілейний, 25-й, Відкритий легкоатлетичний благодійний «Пробіг під каштанами», до якого, за очікуваннями організаторів, доєднається рекордна кількість учасників – близько 10 тисяч осіб.

Це наймасовіша спортивно-благодійна акція в Україні, яка з 1993 року триває щорічно за підтримки КМДА.  Із 2002 року зібрані в рамках проекту кошти – загалом понад 380 тисяч доларів – спрямовують на придбання необхідного обладнання та витратних матеріалів для Центру дитячої кардіології та кардіохірургії МОЗ України.

Ми виокремили 5 цікавих  фактів про цей благодійний забіг.

Більше тисячі команд на доріжці

За 25-літню історію «Пробігу під каштанами» в заході взяли участь більше ніж 1 000 команд! Для багатьох компаній ця подія стала невід'ємною складовою корпоративної культури.  Бігають юристи, економісти, журналісти - цілими офісами і компаніями.

"Пробіг в ходунках"

24 маленькі спортсмени підкорюватимуть свою першу дистанцію з інтерактивними ходунками "Зебра" від Fisher-Price, і кожен з учасників отримає їх у подарунок! А 4 переможці ще й зможуть виграти кращі іграшки від Fisher-Price

Коли: 09:00.
Де: Михайлівська площа, подіум перед сценою пробігу.

“Забіг Мужніх”

Учасники на візках, які своїм прикладом надихають мільйони українців, змагаються в "Пробігу під каштанами" з 1994 року.

Коли: 10:10
Де: Михайлівська площа – Володимирський проїзд – Софіївська площа.

Забіг героїв

Свою дистанцію у рамках забігу долатимуть  важко поранені  герої АТО, яким відновили кістки у рамках інноваційного соціального проекту «Біотех-реабілітація поранених».  Більшість із них  мали важкі бойові травми кісток кінцівок, які зазвичай призводять до ампутацій та інвалідності. Але завдяки допомозі соціального проекту вони безоплатно пройшли інноваційне лікування з використанням біотехнологій, яке дозволило відновити їм пошкоджені кістки та зберегти функції рук та ніг.  

Коли: 10:00

Де: Михайлівська площа

Online-підготовка

Багато учасників готувалися до "Пробігу  під каштанами" в інших містах . Саме тому спільно з біговим тренером Елена Ханчанова та партнером 25-го Пробігу - брендом SKECHERS, були організовані  online-тренування.  Долучитися до них могли усі, хто планував взяти участь пробігу. Нагадаємо, стартує забіг із  Михайлівської площі. Звідти учасники благодійного пробігу вирушать за маршрутом: Володимирський проїзд – Софійська площа – вул. Володимирська – вул. Богдана Хмельницького – вул. Хрещатик – розворот біля Майдану Незалежності та в зворотному напрямку.

Звертаємо увагу водіїв, що за маршрутом пробігу планується обмеження руху транспорту!