У столиці відзначили кращих експортерів року

У столиці відзначили кращих експортерів року

25 травня в Києві нагородили кращих експортерів року. Компанії, що вибороли честь бути найкращими, отримали дипломи та нагороди від першого заступника голови КМДА Геннадія Пліса у рамках виставки «Зроблено в Києві».

- Як зазначав мер Віталій Кличко, ми хочемо, щоб бренд «Зроблено в Києві» став синонімом якості, ознакою найкращої продукції. І компанії, які отримали ці нагороди, підтверджували високий рівень своїх товарів не раз, і не лише в Україні. «Кращий експортер року» традиційно є своєрідним підсумком роботи столичних компаній на зарубіжних ринках. Нам хотілося б, щоб таких компаній було якомога більше. І саме для того ми всіляко сприяємо такій комунікації, організовуючи різні зустрічі, конференції. Я впевнений, що такого рівня взаємодії, яку мають сьогодні столичні підприємства з владою, не було раніше. Але ми не збираємося на цьому зупинятися. Для багатьох потенційних іноземних партнерів ім’я нашого мера Віталія Кличка може служити гарантією якості київської продукції, – підкреслив Геннадій Пліс.

Конкурс «Кращий експортер року» проводився у 16 номінаціях. Мета конкурсу – підвищення конкурентоспроможності та розвитку експортних можливостей столичних виробників.

Нагадаємо, Пліс: співпраця з торгово-промисловими палатами принесе дивіденди киянам [відео].