Комаровський розкритикував українську медицину

Комаровський розкритикував українську медицину

Відомий лікар-педіатр Євген Комаровський розкритикував українську владу за бездіяльність у питанні реформи охорони здоров'я. Про це він повідомив на своїй сторінці в Facebook.

- Ще один лист в порожнечу. Голос волаючого. Зупиняти процес самознищення ви не хочете ніяк. Щоранку читаю записки з пекла.

- Як в палаті площею 14 кв. м 6 дітей і 6 мам.

- Як метушаться в приймальному відділенні - шукають лікаря, щоб допомогти вмираючому молодому хлопцю, який розбився на мотоциклі.

- Як шукають знеболюючі - мама кричить, рак кишечника.

- За те, щоб прив'язати ремінь до ліжка (щоб міг допомогти самому собі сісти після інсульту), - 100 грн. Це в платній палаті, яка відрізняється від безкоштовної виключно тим, що там всього 4 ліжка, а не 10.

- Ми не знаємо, скажений собака або не скажений, але вакцини у нас все одно немає. Дістанете - будемо колоти.

Комаровський підкреслив, що раніше прогнозував спалах захворювань на кір в Україні, нагадавши про проблему дефіциту протидифтерійної сироватки в країні.

- Ви що, не від світу цього? Ви думаєте, що вас це не торкнеться? Кожен 3-й з вас помре від раку. І будете кричати, випрошуючи знеболююче. І скиглити, і думати - а чого я мовчав, коли не боліло?  - написав він.

За словами Комаровського, політики взагалі не хочуть розглядати реформу охорони здоров'я.

- Вони наполегливо придумують все нові і нові заборони і продовжують підбурювати людей. Вони глибоко переконані в тому, що саме ці заборони є невідкладними, а реформи охорони здоров'я можуть почекати, - вважає він.

На думку лікаря, вся наша система охорони здоров'я - це насильство над людською гідністю.

Нагадаємо, під Верховну Раду принесли ліжка з лікарень.