У столиці масово відкриваються пришкільні табори

У  столиці масово відкриваються пришкільні табори

Руслана Сінна

З 30 травня у школах столиці  відкриваються 80 дитячих таборів. Діятимуть  вони  до 23 червня.  У них планують відпочити  5486 дітей.  Про це "Вечірці" розповіла  начальник відділу позашкільної освіти Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Київської міської державної адміністрації Вікторія Ткаченко.

Вартість путівки  за 18 днів 698,76 грн. Проте,  діти пільгових категорій зможуть відпочити безплатно. А саме:  діти-сироти та  діти, позбавлені батьківського піклування, діти з особливими освітніми потребами, які навчаються у спеціальних і інклюзивних класах, учні із числа дітей з інвалідністю, учні із сімей, які отримують допомогу відповідно до Закону України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям», учні із числа дітей із сімей учасників АТО та дітей із сімей загиблих (померлих) учасників АТО,а також учні з родин киян, які загинули або померли внаслідок поранень, каліцтва, контузії чи інших ушкоджень здоров’я, одержаних під час участі в Революції Гідності.

До слова, за словами  Вікторії  Ткаченко,  у місті створені комісії, які перевіряють чи готові школи до належної роботи таборів відпочинку з денним перебуванням. Що ж до розважально-виховної програми, то дітям не буде часу нудьгувати у шкільних стінах - екскурсії, гуртки та секції, спортивні змагання - все це у планах змагань.

Дізнатися детальніше про роботу пришкільних таборів та про  мовні табори можна на сайті Департаменту освіти і науки, молоді та спорту КМДА.

Нагадаємо, що у 2016 році функціонували 80 таборів відпочинку, які відвідувала 5781 дитина.

Паралельно  з державними пришкільними таборами відкриваються і приватні.  У них значно гнучкіший графік відвідування, але і ціни зовсім інші.

Наприклад, табір  «Теремок», який запрошує до  молодших школярів (1-5 класи). Вартість відвідування на один тиждень – 1750 грн. За 14 днів уже доведеться заплатити 3500 грн. Із дітьми займатимуться із 8.30 до 19.00 з понеділка по п’ятницю. У програмі: чотириразове харчування, післяобідній відпочинок, прогулянки та ігри на своїй привабливій території, екскурсії до музеїв і по найцікавішим пам’яткам Києва та області, тематичні зміни, веселі та креативні вихователі.

Нагадаємо, як заохотити дитину полюбити книгу: поради експертів.