Повітряні змії «захоплять» столичне небо

Повітряні змії «захоплять» столичне небо

27 травня 2017 року на території Національного музею народної архітектури та побуту (с. Пирогів) відбудеться Київський відкритий фестиваль повітряних зміїв “Змієрія – 2017”.

Метою фестивалю є підвищення рівня технічної та практичної майстерності учасників; стимулювання творчого, інтелектуального, духовного, фізичного розвитку, задоволення їх потреб у творчій самореалізації; організація оздоровлення, відпочинку та змістовного дозвілля учнів (вихованців), формування у них навиків здорового способу життя, а також обмін досвідом роботи.

До участі у фестивалі допускаються команди загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів, які подали відповідні заявки. Вік учасників змагань – до 18 років на момент реєстрації учасників. Команда складається зі спортсменів, судді, тренера – керівника, який очолює команду та несе відповідальність за збереження життя і здоров’я дітей у дорозі та під час проведення змагань.

Фестиваль складається з двох етапів:

  • стендова оцінка;
  • польотна демонстрація.

Стендова оцінка нараховується за наступними номінаціями: оригінальність і складність конструкції; дизайн; майстерність і якість виготовлення. За кожну номінацію нараховується до 12 балів.

Польотна демонстрація здійснюється за критеріями: стабільність і якість польоту; додаткові ефекти – обертаючі елементи, шумові та звукові сигнали, світлові ефекти; скидання парашуту або планеру. За кожну польотну демонстрацію нараховується до 12 балів.

На відвідування фестивалю запрошуються всі охочі! Старт – о 10:00!

Нагадаємо, до дня міста на киян чекають змагання зі спортивного орієнтування.