Пліс: співпраця з торгово-промисловими палатами принесе дивіденди киянам [відео]

Пліс: співпраця з торгово-промисловими палатами принесе дивіденди киянам [відео]

Завдяки співпраці торгово-промислових палат столиці та країн-партнерів українці отримують не лише комерційну вигоду, але й соціальну підтримку та розвиток. Про це йшлося під час зустрічі першого заступника голови КМДА Геннадія Пліса з керівниками зарубіжних ТПП, що відвідують столицю в рамках третього Національного форуму з підтримки експорту.

Зокрема, як зазначалось під час зустрічі, дякуючи взаємодії із торгово-промисловою палатою Італії постраждалим в зоні АТО українцям встановили протези. До речі, деякі герої, яким встановили протези, навіть виступали в якості моделей під час «Днів італійської моди у Києві». Окрім того, представники торгово-промислової палати Італії готові організувати навчальні курси, які допомагатимуть українцям, які планують працевлаштуватися в Італії, вивчити мову та здобути базові професійні навики.

- Така комунікація показує глибину стосунків, які нам вдається закладати у кабінетах, а продовження вони мають уже в кожній людській історії, – впевнений Геннадій Пліс.

Він наголошує, що обмін досвідом, торгові взаємини, безумовно, важливі, але те, що отримає кожна сторона від соціального, культурного, професійного та інноваційного обміну вартує значно більше.

- Сьогодні ми з вами будемо на виставці «Зроблено в Києві». Ви побачите, як багато у нас працює підприємств, наскільки якісну продукцію вони випускають. Але найголовніше – ми всі бачимо перспективи. Перспективи для бізнесу, перспективи для людей. Зараз нам найбільше хотілося б двох речей – встановлення миру і спокою на Сході та розвитку. Розвитку, який відчула б кожна українська сім’я, кожна людина, кожна компанія. Для цього зусилля має докладати кожен, – підкреслив перший заступник голови КМДА.

Нагадаємо, міська влада лобіюватиме своїх.