Перший пройшов: що пишуть у соцмережах про Київський Форум

 Перший пройшов: що пишуть у соцмережах про Київський Форум

У Києві пройшов перший Форум організацій громадянськогосу спільства «Співпраця та розвиток». Громадські організації нарешті дочекалися зустрічі із владою «фейс ту фейс», при чому не на Майдані, а на відкритому майданчику НСК «Олімпійський». Учасники презентували свої проекти, розповіли про задуми, провели кілька цікавих дискусій, поспілкувалися між собою, привернули увагу представників міжнародних фондів. Що цікаво, міський голова Віталій Кличко, досить жваво і впевнено відповідав на питання лідерів третього сектору, пообіцяв провести реконструкцію Пейзажної алеї і зробити форум щорічним. А тим часом обговорення першого Київського форуму ГО плавно перейшло у соціальнімережі.

Цілком позитивні емоції та вдоволення форумом вже встигла висловити керівник громадської організації «Спільнакраїна» Ольга Валєєва: «Позитивні зміни відбуваються, можливо, трохи повільніше ніж нам хотілося б, але рухаємось в правильному напрямку».

А, користувач Василій Гончарук, який очолює Громадську раду Оболонського району, коментує: «Це вдалий захід для перетворення суспільства на активну громаду. Добре буде провести в кожному районі Києва, та не один раз. Думаю, це невеликі витрати для демократичного майбутнього».

Волонтери з Центра зайнятості Вільних людей, що допомагають з працевлаштуванням та навчанням переселенцям з Криму або сходу України, теж відвідали подію.

- Маємо надію, що комунікативна платформа "громада-влада" працюватиме не лише на словах, але й відображатиметься в конкретних діях та спільнореалізованих проектах, - пишуть вони на сторінці.

А от активіст Влад Степаненко встиг посидіти за одним столом з представником транспортної інфраструктури КМДА та ще й домовився про різноманітні покращення свого району.

- Окремо з транспортним спеціалістом з’ясував інформацію щодо встановлення e-табло на Попудренка-Будівельників в північномунапрямку, - розповідає користувач.

Очільник цілої коаліції громадських організацій «Мережа правового розвитку» пан Євген наголошує, що тепер роботи вистачить всім.

Користувач Лариса Пильгун вкрай здивована, що депутати чітко відповідали та не уникали конкретних питань.

Деяких здивувала кількість цікавинок, які пропонували кияни.

Без критики теж не обійшлося.

- Раніше мені здавалось, що міські божевільні, які називають себе "громадськими активістами" це проблема регіонів, а не столиці. Я помилявся. Такої концентрації психів я ще не бачив :) Представники влади на їх фоні виглядали просто мега адекватними, демократичними та патріотичними людьми (!!!), - розчаровано каже пан Олександр.

Користувач з ніком Natali Vatamaniuk повністю згоджується з такою думкою, коментуючи, «що через таких «божевільних» часто псується імідж тих, хто адекватно і професійно робить свою роботу».

Дівчина з ніком Noa Krem, навіть склала такий собі автопортрет середньостатистичного активіста.

- Портрет активного громадянина такий: за 45, сутулий, часто сивий. Більше жінка, ніж чоловік. Зосереджений на внутрішніх потребах тісних груп, які очолює. Посил: влада не чує, але ми об'єдналися і збираємося, щоб почула.

А от депутату Аллі Шлапак, яка представляла на форумі ГО, дискусій не вистачало. Вона опублікувала маленький перелік своїх вражень:

  •  грошей витратили достатньо;
  • місце проведення дуже вдале!;
  • слово дали ГО, але не київським, хоча форум для київських;
  •  принцип обрання спікерів не зрозумілий;
  • корисності для нашої ГО, крім знайомства з такими як ми, яких ніхто не хотів слухати, ніякої;

Також, пані Анна обурена кількістю відвідувачів, адже з 300 зареєстрованих організацій, взяли участь тільки 37.

В  підсумку, атмосфера  комунікативної платформи «влада - громада» була цілком креативною. А далі, як казав герой рекламного ролику, «треба частіше зустрічатися».

Схоже,столична влада з ним згодна.

Нагадаємо, Кличко: форум громадських організацій буде щорічним [фото].

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Вечірнього Києва» у Telegram та Facebook!