День Києва з комунальниками: помпа Летестю та експерименти з водою

День Києва з комунальниками: помпа Летестю та експерименти з водою

День Києва - це передусім танці, співи, квіти, «Пробіг під каштанами».  У ці дні відбудеться понад 30 загальноміських заходів. Свою програму підготували навіть комунальники!

Департамент житлово-комунальної інфраструктури КМДА  спільно з ПАТ «АК «Київводоканал», КК «Центр комунального сервісу», КП «Водно-інформаційний центр», КП «Київкомунсервіс», КК «Київзеленбуд» у Хрещатому парку святкуватимуть  День  Києва.

- Ми підготували цікаву програму для дорослих та дітлахів!  Зокрема: проведення майстер-класів для дітей щодо сортування сміття, економії тепло-, електроенергії та ландшафтного дизайну; презентація інформаційних матеріалів, відеороликів щодо функціонування галузі житлово-комунального господарства; демонстрація нової комунальної техніки; презентація цікавих виставкових експонатів; експеременти з водою, мильні та повітряні кульки, катання дітей по парку на паравозі, фотозона тощо, - зазначають організатори.

Київводоканал, традиційно покаже експонат єдиного в Україні Музею каналізації - помпу Летестю 30-х років. Вона цілком справна, і можна сподіватися, що у киян буде можливість «накачати води» за допомогою цього обладнання.

 Також, фахівці готові для консультацій великих і малих гостей свята  з питань житлово-комунального господарства.

Коли: 26-27 травня, з 11:00 до 17:00

Де: Хрещатий парк