У столиці можуть закрити автостанції «Київ» та «Південна»

У столиці можуть закрити автостанції  «Київ» та «Південна»

У столиці планують закрити дві автостанції – «Київ», що на проспекті Науки, та «Південна» – на Академіка Глушкова. Відповідний проект рішення підтримали депутати постійної комісії Київради з питань транспорту.

 - Проект рішення має на меті повне припинення функціонування цих автостанцій. Вокзали не атестовані з минулого року, вони є центром розплідника нелегальних перевізників у Києві. На сьогоднішній день з Києва проводиться більше 10,5 тисяч нелегальних відправлень. Наше завдання — розчистити центральну частину місту. На сьогодні в столиці є атестовані автовокзали хороших європейських стандартів, –  зазначив член постійної комісії Київради з питань транспорту, депутат фракції «Солідарність» Сергій Майзель.

Міністерство інфраструктури уже дало свій позитивний висновок щодо ліквідації автостанцій.

- Сьогодні є два автовокзали — новий «Теремки», який нещодавно відкривали, і автовокзал «Видубичі», який є комунальним підприємством. Вони здатні повністю приймати усі потужності з Харківського і Одеського напрямків, – підкреслив Сергій Майзель.

Чи ліквідують ці автостанції – рішення прийматимуть депутати на одному із пленарних засідань Київради.

Нагадаємо, очікується, що відкриття автовокзалу «Теремки» допоможе розвантажити транспортну інфраструктуру міста на 30-40%, звільнити центр столиці від заторів, поліпшить екологічну ситуацію в столиці.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Вечірнього Києва» у Telegram та Facebook!