Центри комунального сервісу допоможуть киянам зі сплатами [відео]

Центри комунального сервісу допоможуть киянам зі сплатами [відео]

В 2015 з ініціативи міської влади в столиці створено «Центри комунального сервісу», основною метою якого є, перш за все, якісне надання послуг киянам та комфортні умови очікування. Центр являє собою єдину систему обслуговування, в тому числі з питань тепло-, водо- та газопостачання. Тут кияни мають змогу в одному місці отримувати консультацію, укласти договір і оплатити послуги.

На сьогодні відділення комунального концерну працюють по всьому місті Києві та налічують 74 точки прийому, в т.ч. у 7 районах міста працюють сучасні сервісні центри: Голосіївський, Святошинський, Шевченківський, Печерський, Дніпровський, Дарницький, Оболонський. Сучасні сервісні центри працюють з понеділка по п’ятницю з 08:00 до 20:00; субота з 09:00 до 16:00; неділя – вихідний; без перерви на обід.

Центри ведуть прийом споживачів за концепцію єдиного підходу до оформлення офісного простору, оснащені електронною чергою, комфортними умовами очікування, дитячим куточком та вільним WI-FI. Більш детально про графік та розташування можна дізнатися за посиланням: http://cks.kiev.ua/contacts.

Нагадаємо, Пантелєєв: «розлучення» із Київенерго загрожує серйозними наслідками.