Київ продовжить соціальну підтримку киян попри невпинне зростання тарифів

Київ продовжить соціальну підтримку киян попри невпинне зростання тарифів

На засіданні постійної комісії Київської міської ради з питань транспорту, зв’язку та реклами депутати погодили зміни до цільової програми “Турбота. Назустріч киянам” на 2016-2018 роки.

Відповідні зміни передбачають додаткове фінансування в розмірі 55,6 млн грн. Кошти планують спрямувати на соціальну підтримку киян, в тому числі учасників АТО та їхніх сімей. Зокрема, 29 млн грн потрібно на санаторно-курортне оздоровлення ветеранів війни та праці, людей з інвалідністю, дітей війни та постраждалих від катастрофи на ЧАЕС. Додаткових 9,2 мільйони гривень планують виділити на забезпечення одноразовою матеріальною допомогою малозабезпечених верств населення.

- В 2017-му на надання такої матеріальної допомоги передбачено 8,4 мільйони гривень. Станом на кінець березня половину даної суми уже використано за призначенням. Цього року значно зросла кількість звернень. Якщо у 2016-му за допомогою звернулися 4,8 тисяч осіб, то тільки в першому кварталі 2017-го – 2,1 тисячі. Тому і виникла потреба в додатковому фінансуванні, – зазначив депутат Київради Юрій Крикунов.

Ще додаткових 8,6 мільйонів гривень потрібно для забезпечення киян засобами реабілітації. Додаткові кошти планують виділити і для соціальної підтримки військовослужбовців, учасників АТО та їхніх сімей. Зокрема, пропонують профінансувати оздоровлення дітей військовослужбовців, забезпечити силовикам пільговий проїзд.

Нагадаємо, у столиці учасникам АТО стане простіше отримувати кошти на лікування.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Вечірнього Києва» у Telegram та Facebook!