У Київському марафоні бігтимуть дипломати

У Київському марафоні бігтимуть дипломати

 У рамках святкування Дня Києва, 27 травня відбудеться Kyiv Euro Marathon 2017.  Марафон підтримує представництво Європейського союзу.

Kyiv Euro Marathon - єдиний марафон, старт та фініш якого відбувається на центральній культурно-спортивній арені - НСК "Олімпійський”. Традиційно у заході беруть участь працівники  дипломатичних представництв та гості України.  Наразі зареєструвалось 2 тисячі бігунів.

 Вперше KEM було проведено минулого року  у рамках святкування Днів Європи в Україні. Цей старт став візитною карткою столиці та заходом публічної дипломатії, акцентуючи на європейських спортивних традиціях марафонського бігу.

Спортсмени можуть обрати дистанцію на свій смак: марафон (42 км), півмарафон (21 км), командна марафонська естафета, 12 км, 6 км або благодійній забіг на 1 милю (1600 м).

Передбачені дитячі забіги для наймолодших спортсменів-любителів на доріжках НСК «Олімпійський». У забігах на 100 м на НСК Олімпійський візбмуть участь діти-аутисти, з якими проводилась спеціальна програма тренувань протягом кількох місяців волонтерами фонду Sport for Peace;

Трасу Kyiv Euro Marathon сертифіковано згідно до міжнародних стандартів. Маршрут пройде виключно по вул. Велика Васильківська у Печерському районі столиці, що, з одного боку - мінімізує незручності для киян та гостей міста, з іншого - дає можливість показати дуже високий результат швидкості.

Офіційні результати будуть надані компанією www.athletiс-events.com що обладнано надсучаною системою спортивного хронометражу MyLaps, та будуть транслюватися онлайн у мобільному додатку Kyiv Euro Marathon, що є унікальним для України. Завантажити додаток можна за посиланням для Android та iOS.

 Загальний призовий фонд складає 180 000 грн гривень у 12 номінаціях серед чоловіків, жінок та команд, в тому числі - кубки авторського дизайну та призи від партнерів.

Вперше в Україні всі учасники, що зареєстровані на марафон та напівмарафонську дистанцію, приймуть участь у розіграші 2х реєстрацій на найтитулованіший з марафонів категорії Majors - TCS New York City Marathon.