У Києві з рекордною швидкістю приготували шашлик під акомпанемент наймолодшої гітаристки [фото]

У Києві з рекордною швидкістю приготували шашлик під акомпанемент наймолодшої гітаристки [фото]

Від найшвидшого приготування шашлику до фрісбі, кинутого на найдовшу відстань, ― у столичному ботсаду відбувся Пікнік рекордсменів із «Боржомі». 27 рекордсменів у віці від 4 до 71 року з усіх куточків країни більше сотні разів потрапляли до Національного реєстру рекордів України, але разом зібралися вперше. 6 рекордів були встановлені прямо на події.

Любов до пікніка об’єднала людей, які ніколи ще не сиділи за одним столом. Так, на одній галявині можна було зустріти Дмитра Єсипчука, автора безпосадочного польоту дальністю 663 кілометри на екстремальному літальному апараті паратрайку, українського Ван Дамма Євгена Калініна і Ярослава Галюка із Дніпра, який розрізав оливку на 30 кружечків, колекціонера стаканчиків Анатолія Вінського, який збирає колекцію з 1965 року, майстра спорту із раллі, власника найстарішої ралійної автівки Романа Козіна і дев’ятирічну гітаристку Софію Жернових, яка зіграла для всіх, ― бо який же пікнік без музики!

Головною ж зіркою програми став Доктор Звук ― Юрій Коваленко, імітатор голосів, який озвучує величезну кількість улюблених усіма персонажів.

Для всіх присутніх грузинський кухар Георгій Новіков прямо на галявині готував шашлики, макрель на грилі, пхалі, баклажанові рулетки за рецептами найбільшого пікнік-порталу picnic.borjomi.com і пригощав усіх «Боржомі», без якої неможливо було б насолодитися усіма стравами!

У свою чергу талановиті гості не лишилися осторонь і продемонстрували вміння дуже швидко організувати все, що необхідно для відпочинку на природі. Так, Євген Воробйов із Миколаєва всього за 14 хвилин і 15 секунд приготував шашлик і офіційно став рекордсменом.

- Раніше я створив і запатентував один із найекологічніших мангалів у світі. Спалюючи всього 1 кілограм гілок, можна посмажити 3 кілограми м’яса. Цей спосіб дозволяє дуже швидко готувати улюблений усіма шашлик. А взагалі це чудово, що таких незвичайних людей зібрали разом! Ми змогли поділитися своїми ідеями, насолодитися спілкуванням і чудово відпочити, а головне ― знайти нових друзів, - розповів Євген Воробйов.

Нагадаємо, КО «Київзеленбуд» створили вже 38 зон для відпочинку з лісовими меблями, сформованими місцями для багаття, накриттями від дощу та вітру.