Київ шукає партнерів для цікавих інфраструктурних проектів

Київ шукає партнерів для цікавих інфраструктурних проектів

Місто підготує перелік інфраструктурних проектів, для яких буде доречною донорська підтримка. На цьому наголосив перший заступник голови КМДА Геннадій Пліс на Форумі організацій громадянського суспільства Києва «Співпраця та розвиток», повідомили в прес-службі КМДА.

- Ми зараз розглядаємо проект «Модернізація системи вуличного освітлення міста Києва» та проект «Єдина автоматизована система оплати проїзду та обліку пасажирів в міському пасажирському транспорті м. Києва» – чи не найбільші й найважливіші наші напрями. Окрім того, для нас актуальне підвищення безпеки дорожнього руху та розробка і впровадження автоматизованої системи контролю паркувального простору столиці в рамках модернізації транспортної інфраструктури, – зауважив Геннадій Пліс.

За його словами, у столиці достатньо напрямів, у яких співпраця з прогресивним світовим досвідом є нагальною.

- Ми активізували міжнародну співпрацю для того, щоб результатом відряджень і зустрічей ставали конкретні пропозиції та напрацювання. Разом із тим, у багатьох напрямах ми не можемо бути поспішними, адже мова йде не лише про значні кошти, які треба залучати раціонально. Наша відповідальність – це напрацювання двохстороннього – і для донорів, і для киян – іміджу мудрої влади. І ми вже робимо реальні кроки в цьому напрямі, – переконаний Геннадій Пліс.

Нагадаємо, у столиці пройшов Перший Київський форум організацій громадянського суспільства. У роботі форуму взяло участь 319 громадських організацій, які діють у Києві. Головними завданнями було обговорення проблем міста та напрацювання моделей співпраці влади та громади заради їх вирішення. Також на форумі презентували низку успішних громадських проектів, які втілюються в столиці.

 Нагадаємо, Кличко: Ми сьогодні на практиці відпрацьовуємо ефективні механізми взаємодії громади та столичної влади.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Вечірнього Києва» у Telegram та Facebook!