Київенерго має клопоти через російську електронну пошту

Київенерго має клопоти через російську електронну пошту

В Україні запроваджені нові санкції проти Росії, які передбачають, зокрема, блокування доступу до соцмереж ВКонтакте і Одноклассники, а також поштових сервісів. І, виявилося, що у багатьох підприємств через це можуть виникнути клопоти зі своїми клієнтами. У КИЇВЕНЕРГО уже зараз попереджають своїх абонентів, звичайно, якщо у тих пошта на  «санкційних сайтах», змінити її.

-  Якщо у Вашому «Особистому кабінеті КИЇВЕНЕРГО з електроенергії» чи «Особистому кабінеті з гарячої води та опалення» вказана електронна адреса mail.ru чи yandex.ru, пропонуємо змінити її на будь-яку іншу, щоб забезпечити коректну роботи «Особистих кабінетів», - наголошують у прес-службі підприємства.

Щоб змінити електронну адресу в «Особистих кабінетах», необхідно в своєму профілі увійти до розділу «Налаштування» та ввести нову адресу. 
На нову адресу надійде лист з посиланням, за яким потрібно її підтвердити. 

Також у компанії звертають увагу клієнтів на те, що при використанні веб-сервісу зворотного зв’язку на сайті КИЇВЕНЕРГО kyivenergo.ua  задля гарантованого отримання відповіді бажано також змінити адреси доменів, до яких обмежено доступ в Україні.

Нагадаємо, у  зв’язку з  наказом Президента України №133/2017 «Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 28 квітня 2017 року "Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежуючих заходів" обмежено доступ до низки ресурсів, зокрема, поштових сервісів mail.ru та yandex.ru, а також соціальних мереж.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Вечірнього Києва» у Telegram та Facebook!