У столиці може з’явитися ще один почесний громадянин

У столиці може з’явитися ще один почесний громадянин

Сьогодні на засіданні постійної комісії Київської міської ради з питань культури, туризму та інформаційної політики депутати погодили присвоєння звання “Почесний громадянин міста Києва” громадському діячу, меценату, кандидату економічних наук Віталію Коржу. Про це повідомляє прес-служба Київради.

Звання йому планують надати за визначні особисті заслуги у соціально-економічному та культурному розвитку столиці, а також за активну громадську діяльність. З відповідним клопотанням до Київради звернувся Міжнародний благодійний фонд національної пам’яті України.

Проект рішення також має розглянути постійна комісія Київради з питань місцевого самоврядування, регіональних та міжнародних зв’язків.

 Віталій Корж - народний депутат України ІV, V, VІ скликань. Розпочав трудову діяльність на київській ділянці Південно-Західної залізниці, де пройшов шлях від бригадира з ремонту колій до інженера Управління Південно-Західної залізниці. У 1990-х роках працював комерційним директором Київського заводу будматеріалів, директором Науково-виробничої фірми «Транзактор», директором Центру міжнародного науково-технічного співробітництва та маркетингу Науково-дослідного інституту інформаційних технологій. Він заснував одну з перших в Україні ІТ-компаній – «Глобал Юкрейн». Під його керівництвом було розроблено низку значимих проектів: науково-дослідну роботу «Фаетон» (на замовлення Служби безпеки України), телекомунікаційну підсистему Єдиної інформаційно-аналітичної системи «Вибори» (на замовлення Центральної виборчої комісії), захищений вузол для захисту державних інформаційних ресурсів в Інтернеті, тощо. Розробки компанії «Глобал Юкрейн» було висунуто на здобуття Державної премії України в галузі науки і техніки.

Наразі Віталій Корж опікується патріотичним вихованням молоді, збереженням та розвитком національної культурної спадщини. Він є членом наглядової ради Міжнародного благодійного фонду національної пам’яті України, членом піклувальної ради Національного академічного драматичного театру імені Івана Франка, співзасновником Просвітницького центру національного відродження імені Євгена Чикаленка.

Нагадаємо, Кличко: форум громадських організацій буде щорічним [фото]