Киянам подарують новий парк

Киянам подарують новий парк

Киянам подарують на День міста реконструйований парк «Наталка» на Оболоні. Про це повідомив заступник голови Київської міської державної адміністрації Олександр Спасибко під час інспекції робіт у парку.
Площа парку 7,129 га. Зараз тут проводиться реконструкція, зокрема, облаштовано пішохідні та вело-доріжки, встановлено зручні лави для відпочинку, стадіон, урни для сміття, висаджують дерева, кущі, квітники та зелені газони, роблять туалет європейського зразка та кімнату матері та дитини.
- Відновлення місць відпочинку киян є одним із пріоритетних завдань міста. Торік із ініціативи мера Києва Віталія Кличка була відкрита перша черга парку «Наталка». Нам вдалося перетворити давно занедбаний парк на зону відпочинку європейського рівня. Рік тому Віталій Кличко пообіцяв мешканцям Оболоні, що невдовзі буде відкрита і друга черга парку. У програмі соціально-економічного розвитку на 2017 рік на ці роботи виділено 18 мільйонів 287,2 тисячі гривень, – розповів Олександр Спасибко.
Також посадовець зазначив, що крім уже вкладених коштів, додатково буде виділено ще 47 млн. грн.
 

Роботи тривають цілодобово: 220 робочих працюють на об’єкті вдень та 70 - вночі.

Спасибко пояснює, чому саме цей парк міська влада взяла під своє крило. 
- Коли реконструюєш щось старе, з нього складно зробити щось дуже красиве, а з нового приємніше робити шедевр. Ми хотіли показати приклад, як з захаращеної території зробити парк європейського рівня,- пояснив заступник голови Київської міської державної адміністрації.
Також він додав, що міська влада відкрита та спілкується з активістами, та прислухається до них щоб реалізовувати їхні ідеї.
Киянам, які хочуть облаштувати територію у своєму районі, посадовець радить звертатись з пропозиціями до районного управління Київзеленбуду.
За минулий рік відремонтовано 64 парки та сквери, у цьому ж році – 120. Як бачимо, Києву зеленим бути.  

Нагадаємо, Київ відзначатиме День міста з користю і для душі.