Стало відомо, які райони залишаться без води

Стало відомо, які райони залишаться без води

Готуючись до наступного опалювального сезону, ПАТ «КИЇВЕНЕРГО», за погодженням міської влади, продовжує гідравлічні випробування столичних тепломереж, що знаходяться у зоні відповідальності компанії. 

З 23 травня гаряче водопостачання на час проведення випробувань припинене для частини споживачів Голосіївського, Печерського,  Солом’янського, Дарницького та Шевченківського районів столиці.

З 23 травня по 6 червня випробування тепломереж проводяться від станції теплопостачання №1 та ТЕЦ-5. На цей період  гаряче водопостачання тимчасово припинено для 467 житлових будинків, 7 лікувальних закладів, 19 дитячих садків, 20 шкіл та 220 відомств у Голосіївському районі; для 145 житлових будинків, 3 лікувальних закладів, 3 дитячих садків, 3 шкіл та 87 відомств у Печерському районі;  126 житлових будинків, 3 лікувальних закладів, 3 шкіл та 90 відомств у Шевченківському районі; 265 житлових будинків, 15 лікувальних закладів, 18 дитячих садків, 7 шкіл та 172 відомств у Солом’янському районі; 227 житлових будинків, 1 лікувального закладу, 10 дитячих садків, 6 шкіл та 118 відомств у Дарницькому районі.

Дізнатися терміни проведення гідравлічних випробувань на кожній вулиці міста можна за допомогою спеціального сервісу на сайті для клієнтів КИЇВЕНЕРГО. Після того як споживач обере свій район та вулицю, на екрані з’явиться інформація про термін тимчасової відсутності гарячої води.

Нагадаємо, столичні теплопункти яскраво розмалювали.