Кличко: Ми сьогодні на практиці відпрацьовуємо ефективні механізми взаємодії громади та столичної влади [відео]

Кличко: Ми сьогодні на практиці відпрацьовуємо ефективні механізми взаємодії громади та столичної влади [відео]

Міська влада готова до співпраці із громадськими організаціями. Про це заявив міський голова Віталій Кличко під час відкриття форуму організацій громадянського суспільства «Співпраця та розвиток», повідомляє прес-служба мера.

- Я радий вітати всіх на Першому Київському форумі організацій громадянського суспільства. Впевнений в тому, що сьогодні ми зможемо обговорити багато важливих питань. Ми зацікавлені в тому, щоб громадський рух Києва розвивався і  був максимально задіяний для розвитку нашої столиці. На сьогодні у Києві зареєстровано близько 14 тисяч різних громадських об’єднань. Це показує, наскільки активними є кияни, - наголосив міський голова.

- Я впевнений, що нам необхідно знаходити нові форми взаємодії та розвивати ефективну співпрацю з громадами. І ми це робимо. Сьогоднішній форум – це можливість обмінятися думками, почути ваші зауваження, пропозиції щодо нашої подальшої спільної роботи задля розвитку нашого міста, - відзначив Кличко.

За словам  мера, столиця уже зробила низку кроків, які створюють умови для активної взаємодії влади та громадськості. Серед іншого, це і відкриті засідання комісій Київради, і запуск «Відкритого бюджету», який дозволяє в режимі онлайн відслідковувати усі надходження та видатки бюджету міста, система електронних петицій, тощо.

- Минулого року ми забезпечили можливість розподілу громадою 50 млн. гривень з міського бюджету на втілення проектів для столиці в рамках "Бюджету участі". Ті пропозиції, які зібрали найбільше голосів, будуть втілені цього року, - зазначив Кличко.

Мер відзначив, що саме завдяки активній участі громадськості вдалося повернути у власність громади Київський велотрек, захистити від забудови парк Наталка на Оболоні, стадіон Старт, з’явилися в столиці Пейзажна Алея, Сквер Небесної Сотні та інші об’єкти.

- Ми як міська влада підтримуємо ініціативи киян, які прагнуть жити у сучасному, комфортному та європейському місті, - сказав Кличко.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця, – підписуйтесь на канал «Вечірнього Києва» у Telegram та Facebook!