Столичні теплопункти яскраво розмалювали

Столичні теплопункти яскраво розмалювали

Нещодавно, у столиці пройшов яскравий графіті-флешмоб, в якому взяли участь усі охочі мешканці Києва. Про це повідомляють організатори заходу «Київенерго» на своїй сторінці у Facebook.

Художники-волонтери та працівники «Київенерго» розмалювали більше 10 столичних теплопунктів оригінальними малюнками та графіті.

- Художниця Людмила Баженова провела майстер-клас із нанесення малюнку на теплопункт для працівників КИЇВЕНЕРГО на чолі з топ-менеджерами компанії. У ході роботи до майстер-класу приєднались мешканці оточуючих будинків – байдужих до оздоблення теплопункту не було, - згадують про флешмоб на сторінці.

До заходу залучили навіть головних постатей компанії разом з їх сім'ями: генерального директора Олександра Фоменко з сином Валерієм, директора Київських теплових мереж Сергія Шовгеля і його заступника Аліну Бондаренко.

- Сподіваємось, наші старання будуть довго тішити погляд місцевих мешканців. Адже, у ході щорічного весняного субботника, працівники КИЇВЕНЕРГО прибрали територію та пофарбували 8 теплопунктів, а ще близько 10 енергооб'єктів будуть оздоблені малюнками у ході другого графіті-флешмобу, - пишуть організатори. 

Нагадаємо, що відтепер клієнти КИЇВЕНЕРГО не стоятимуть в чергах.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця, – підписуйтесь на канал «Вечірнього Києва» у Telegram та Facebook!