Кияни та депутати за одним столом вирішать долю Києва

Кияни та депутати за одним столом вирішать долю Києва

Сьогодні, 23 травня, громадяни та депутати Київради розмовлятимуть про долю столиці за одним столом на першому київському Форумі організацій громадянського суспільства «Співпраця та розвиток». Про це нагадують організатори заходу на своїй сторінці у Facebook.

- Це перш за все сприяння налагодженню діалогу між представниками місцевих органів влади та громадянського суспільства, напрацювання нових моделей партнерства між громадськими організаціями та інституціями влади, а також вироблення чітких рекомендацій щодо залучення громадськості до формування та реалізації міської політики за різними галузями розвитку, - пишуть на сторінці.

Різні профільні департаменти та громадськість сподіваються, що такий вагомий крок на зустріч одне одному, започаткує новий рівень співпраці між владою та простими киянами.

Цікаво, що у сьогоднішній зустрічі братимуть участь керівники майже всіх структурних підрозділів КМДА та аж 319 організацій громадського суспільства, які вже змінюють Київ на краще.

Вже о 9:30, на офіційне відкриття прибуде мер міста Віталій Кличко, який також охоче вислухає зауваження та пропозиції суспільства для осучаснення і покращення столиці. 

Нагажаємо, що тільки з Карткою Киянина: платимо за комуналку, записуємося до лікаря, купуємо квитки online [відео].

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця, – підписуйтесь на канал «Вечірнього Києва» у Telegram та Facebook!