День Києва святкуватимуть спортивно

День Києва святкуватимуть спортивно

Під час святкування Дня Києва в столиці традиційно відбудеться низка спортивно-масових заходів. Найвідоміший із них – благодійний «Пробіг під каштанами» – збере киян 28 травня уже ювілейний, 25-ий раз. Очікується рекордна кількість учасників: наразі вже зареєстровано понад 10 тисяч охочих. Про це повідомляє прес-служба КМДА.

За її словами, напередодні, 27 травня, також відбудеться два великих спортивних заходи: легкоатлетичний міжнародний забіг «Kiev Euro Marathon» (3 тисячі осіб) і професійні Міжнародні змагання з велосипедного спорту – «Horizon Park Women Challenge» (жінки) та «Race Horizon Park Maidan» (чоловіки).

Ганна Старостенко повідомила, що 28 травня о 15:00 на Хрещатику також розпочнеться Чемпіонат міста з сімейного спорту, в якому візьмуть участь родини, що протягом року змагались і перемогли в районних змаганнях. Окрім того, передбачені Вітрильна регата і Відкритий кубок міста з повітроплавного спорту, Відкритий київський міський турнір на Кубок Києва з кікбоксингу «АРКА-2017», Всеукраїнські змагання «Кубок столиці» зі спортивного орієнтування тощо.

- Ми подбали про те, щоб заходи проходили на високому організаційному рівні: всі міські служби, що працюватимуть у посиленому режимі. У суботу та неділю, 27-28 травня, передбачено кілька перекриттів. Ми намагались зробити їх максимально зручними та комфортними для киян. Особливо для тих, хто не братиме участь у спортивних дійствах. Відповідні схеми перекриттів розміщуватимуть на сайті КМДА. Так само на відповідних станціях громадського транспорту завчасно розмістять оголошення про зміни маршрутів, – запевнила Ганна Старостенко.


Нагадаємо, як школярі зі Сходу зіграли у футбол у столиці.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця, – підписуйтесь на канал «Вечірнього Києва» у Telegram та Facebook!