Автографи зірок продадуть заради благодійності

Автографи зірок продадуть заради благодійності

Відомий колекціонер і колишній професійний гравець NBA Олександр Крилов ініціював аукціон в підтримку благодійної організації "Життєлюб", яка займається організацією дозвілля та адресною допомогою літнім людям.

На аукціоні, який пройде 25 травня в Klitschko Expo, будуть представлені 25 унікальних Меморабілій - креативно оформлені в рами з фото і іншими предметами автентичні автографи відомих людей. Олександр Крилов давно захоплюється не лише колекціонуванням підписів відомих особистостей, а й оригінально оформляє їх створюючи цікаві інсталяції і дисплей-картини. На прийдешньому благодійному аукціоні буде можливість придбати автографи: Мстілава Ростроповича, Джон Фрейзера, Сінді Полка, Стівена Спілберга, Маргарет Тетчер, Луї Армстронга, Джека Ніколсона і багатьох інших.

Цікаві незвичайні подарунки з підписами кумирів для себе знайдуть любителі футболу, гольфу, баскетболу та інших видів спорту. Кращим подарунком для кіномана стануть картини з автографами зірок Голлівуду.

Стартова ціна більшості лотів всього від 100 доларів! Всі зібрані благодійні кошти будуть передані до фонду «Життєлюб». Нагадаємо, що в травні фонд почав будівництво безкоштовного кінотеатру для пенсіонерів КіноСад, який знаходиться на території столичного Гідропарку і всі зібрані кошти з аукціону будуть спрямовані на підтримку цього проекту.

Нагадаємо, канадські медики лікують поранених бійців на сході України.