У Голосієві влаштували фестиваль «свято у нашому дворі»

У Голосієві влаштували фестиваль «свято у нашому дворі»

У суботу, поки місто стояло в заторах через проведення велопробігів у Голосієві навпаки, закликали містян залишатися у себе і з нагоди Дня сім'ї – відзначити ІІ Дитячий дворовий фестиваль «Свято у нашому дворі». Урочистості відбувалися одразу на 4-х локаціях: вул. Теремківська, 6; пр-т Науки, 15; вул. Голосіївська, 6; пр-т Науки, 42/1. Про це повідомили в Голосіївській РДА.

Програма заходів буда насичена і різноманітна: змагання з дворового футболу, з перетягування каната, змагання зі Street Workout.

А також показові виступи спортивної секції айкідо ФОЦ «Голосієво» (керівник - Матусевич Інна); секції танців (керівник – Коваленко Олена); дитячі вокальні, хореографічні та циркові композиції; виступи спортивних шкіл та гуртків; майстер-класи «умілі ручки»; веселі старти; літературні осередки; співочі конкурси та багато іншого.

Голова Голосіївської РДА Наталія Бондар завітала на кожну локацію та привітала всіх учасників з Днем сім'ї та Днем Європи. 

Ці святкування вкотре підтвердии просту істину, що аби отримали гарний настрій і купу позитивних емоцій не завжди треба їхати в «центр», можна влаштувати свято у дворі...

Нагадаємо, на Софійській  святкували День Європи.