Київ відзначатиме День міста з користю і для душі

Київ відзначатиме День міста з користю і для душі

У ці вихідні,  27-28 травня, Київ відзначатиме День міста. У столиці буде облаштовано багато майданчиків, де відбудуться спортивні, розважальні заходи, виставки, фестивалі та концерти. Про особливості святкувань в інтерв’ю телеканалу «Київ» розповів мер столиці Віталій Кличко.

- У ці дні погода має бути сонячною, і ми розраховуємо, що багато киян та гостей столиці долучаться до святкувань. А наше завдання – створити справді гарний настрій, – наголосив Віталій Кличко.

При чому відзначати День народження міста почали ще цієї суботи - із відкриття оновленого Київського велотреку, а завершать прийдешньої суботи із відкриття парку «Наталка» на Оболоні. 

- Київський велотрек, побудований у 1913-ому році, найстаріший не лише в Україні, а й у всій Європі. Колишня влада хотіла його знищити та забудувати його територію, однак нам разом із громадськістю вдалося відстояти велотрек. І ми його не лише відновили, а й модернізували – він стане центром велосипедної культури міста, де можна займатися спортом та відпочивати.  20 травня, ми його урочисто відкрили, - розповів Віталій Кличко.

Також до Дня Києва, за словами мера, відкриється друга черга парку «Наталка» на Оболоні.

- Цей парк має стати «золотим» стандартом для всіх парків столиці – з якісними велодоріжками, облаштованою територією, сучасним сервісом та інфраструктурою. Тут будуть дитячі та спортивні майданчики, зона стріт-воркауту. І я впевнений: щороку ми презентуватимемо по кілька таких парків у різних районах столиці, – підкреслив міський голова.

Нагадаємо, на карті громадського транспорту з'явився парк «Наталка».

До слова, головні святкування вібудуться на Софійській площі - місто запалюватиме у ритмі танго!

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Вечірнього Києва» у Telegram та Facebook!