У Києві звільнили теплохід від умовних терористів [відео]

У Києві звільнили теплохід від умовних терористів [відео]

У Києві під час спеціальних навчань звільняли теплохід від терористів. Умовна спецоперація відбулася у п’ятницю, поруч Подільсько-Воскресенського мосту. А влаштували показовий виступ-тренування взаємодії оновлений корпус водної поліції Києва та поліції особливого призначення КОРД (Корпус Оперативно-Раптової Дії), що є підрозділом Нацполіції. Про це повідомили в КП "Плесо".

На заході були присутні Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман, Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков та Голова Національної поліції України Сергій Князєв.

За словами Голови Національної поліції, така подія є дуже доречною з огляду на наближення початку літнього сезону. Громадяни активно відпочиватимуть на воді і у прибережній зоні, тож потрібно надійно охороняти їх спокій.

За сценарієм, річковий прогулянковий теплохід «Омар Хайям» разом із екіпажем та пасажирами захопили озброєні терористи (двоє чоловіків) і завдання бійців – успішно врятувати заручників, звільнити теплохід та затримати злочинців.

Як блискавично та ефектно відбулася ця умовна спецоперація, ви можете переглянути у музичному кліпі-блокбастері PlesoTV*: представники прес-служби КП «Плесо» одні з небагатьох, хто мав змогу «зіграти роль заручників» та відзняти дійство, перебуваючи безпосередньо на «захопленому» теплоході.

Нагадаємо, із 8 травня 2017 року розпочав роботу річковий трамвай.