Будинкам на Оболоні повертають гарячу воду після масштабної аварії

Будинкам на Оболоні повертають гарячу воду після масштабної аварії

Пошкодження тепломережі на перехресті вул. М. Тимошенка та пр. Героїв Сталінграду оперативно ліквідовано. Про це повідомляє прес-служба КИЇВЕНЕРГО.

- Аварійна бригада завершила роботи в металі вчора близько 12 ночі, після чого розпочалося заповнення тепломереж. Зараз закінчується процес підключення споживачів до гарячого водопостачання — більшій частині будинків послуга вже відновлена. Ділянка передана Дорожно-експлуатаційному управлінню Оболонського району для відновлення асфальтового покриття, - повідомили в прес-службі компанії. 

Оперативне усунення наслідків аварійного пошкодження — результат запровадження внутрішньої програми КИЇВЕНЕРГО "2/12/24", згідно з якою пошкодження на електромережах повинні ліквідуватися протягом двох годин, на тепломереж опалення — протягом 12 годин, на мережах постачання гарячої води — не більше ніж за 24 години.

Нагадаємо, у четвер уночі вночі  на проспекті Героїв Сталінграду стався розрив тепломережі, в результаті якого було  пошкоджено дорожнє полотно та зупинився рух громадського транспорту. Від гарячого водопостачання відключено 203 споживача (69 житлових будинків, 1 лікувальний заклад, 3 школи, 4 дитячих садки, 126 відомчих споруд).

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Вечірнього Києва» у Telegram та Facebook!