Пільговикам пояснили 10 простих кроків, щоб отримати лічильники холодної і гарячої води

Пільговикам пояснили 10 простих кроків, щоб отримати лічильники холодної і гарячої води

Центр комунального сервісу спільно з Департаментом соціальної політики КМДА розпочали встановлення квартирних лічильників для пільгових категорій населення. Встановлення водомірів здійснюється згідно з міською соціальною програмою «Турбота. Назустріч киянам» на 2016-2018 роки». Про це повідомив заступник голови КМДА Петро Пантелеєв.

- Заявки на встановлення від киян приймають районні Центри комунального сервісу. Лічильники холодної і гарячої води вже встановлено у квартирах Деснянського та Подільського районів столиці. Це лише початок, адже згідно з рішенням Київради, з міського бюджету виділено 10 млн грн на встановлення приладів обліку в квартирах киян, яким самостійно це зробити важко. Саме маючи лічильник, громадяни зможуть значно зекономити на оплаті комунальних послуг в умовах стрімкого зростання тарифів, – зауважив Петро Пантелеєв.

Встановлення лічильників відбувається одночасно з опломбуванням, оформленням усіх необхідних документів та укладанням договорів із постачальниками послуг. На черзі встановлення лічильників у 27 квартирах. Близько 40 пакетів документів знаходяться на перевірці.

Отримати всю необхідну інформацію або консультацію щодо участі в програмі можна за телефоном гарячої лінії «Центру комунального сервісу» – (044)-247-40-40 або надіславши лист на електронну адресу: zvernennya@src.kiev.ua.

Петро Пантелеєв наголосив, щоб у квартирі встановити лічильник, необхідно звернутися за місцем проживання до «Центру комунального сервісу» або його точок прийому, які є у кожному мікрорайоні міста, та надати пакет необхідних документів: копію паспорта України; копію довідки реєстраційного номера облікової картки платника податків; копію пенсійного посвідчення або посвідчення, що підтверджує статус представника пільгової категорії громадян, інші документи для деяких пільгових категорій, які вказані в тексті документу.

Право на безкоштовне встановлення лічильників мають кияни окремих пільгові категорії, а саме:

- інваліди І групи (підгрупи А);

- діти інваліди І групи (підгрупи А);

- опікуни неповнолітніх дітей-сиріт.

Інваліди І групи (підгрупи Б) та ІІ групи, одинокі непрацюючі пенсіонери, розмір пенсійної виплати яких не перевищує півтора прожиткових мінімуми доходів громадян для осіб, що втратили працездатність та ті, що перебувають на обліку в територіальних центрах соціального обслуговування м. Києва.

Нагадаємо, у Києві найвищий в Україні рівень оснащення будинковими приладами обліку теплової енергії – понад 95,2%. Також столиця лідирує за рівнем встановлених загальнобудинкових приладів обліку холодної води – більше 98,7%. 

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Вечірнього Києва» у Telegram та Facebook!