Цетром столиці проїхався велопарад

Цетром столиці проїхався велопарад

Мер Києва Віталій Кличко взяв участь у Велодні і дав старт велопараду, який влаштувала велоспільнота столиці. Про це повідомили в прес-службі мера.

- Ми дуже раді, що Київ поступово стає велостолицею. Все більше людей використовують велосипед, прямуючи на роботу чи відпочинок. Наше завданя, щоб велосипед у Києві був такий же популярний, як в Голандії, де велосипедів набагато більше, ніж автівок, - зазначив Віталій Кличко.


Він відзначив, що наразі Київ не зовсім зручний для пересування велосипедом. Але столична влада поступово розвиває велоінфраструктуру.

- Ми плануємо розширити перелік велосипедних маршрутів у місті та запровадити експеримент - облаштувати велосипедні доріжки на вулицях, де є виділені смуги для громадського транспорту, як це реалізовано в багатьох країнах, - підкреслив Віталій Кличко.

- Дуже добре, що стільки людей сьогодні долучилися до Велодня. Всі ми любимо своє місто, любимо спорт і велосипеди, - зазначив мер Києва.

Після спілкування з велосипедистами та пресою, мер Києва на чолі однієї з колон  попрямував з Софійської площі до оновленого велотреку, де дав старт першим змаганням.

- Я з великою радістю вітаю учасників перших змагань на оновленому Київському велотреку! А також вітаю шановних ветеранів велоспорту, які сьогодні тут з нами! - звернувся до присутніх Віталій Кличко.

Він відзначив, що сьогодні - особливий день для всіх киян.

- Ми пам’ятаємо в якому стані тут все було, коли ми разом з вами прийшли сюди навесні 2014-ого року. І пам'ятаю, як мало, хто вірив, що можливе таке відродження велотреку. Тоді говорили, що хоча б прибрати на ньому сміття і не дати забудувати. Нам все вдалося. І я вітаю всіх з тим, що наш Київський велотрек отримав нове життя - велике, успішне, спортивне! - наголосив Віталій Кличко.

Він підкреслив, що оновлений велотрек - це сучасний спортивний об’єкт, на якому починається відродження київського велоспорту! "Починається сьогодні. З перших змагань. Я бажаю всім успіху!" - наголосив Віталій Кличко.