Головні проблеми киян вирішуватимуть на Форумі

Головні проблеми киян вирішуватимуть на Форумі

23 травня на території конференц-залу «Хол Чемпіонів» НСК «Олімпійський» (вул. Велика Васильківська, 55) вперше відбудеться Форум організацій громадянського суспільства м. Києва «Співпраця та розвиток».

До участі у Форумі Організаційним комітетом відібрано 319 організацій громадянського суспільства, які здійснюють свою діяльність на території міста Києва.

Учасники Форуму зможуть взяти участь у цікавих та змістовних активностях, а саме: у панельній дискусії, інтерактивному fishbowl (круглий акваріум), в засіданнях за «круглим столом», зокрема, по Е-демократії, питань діяльності ресурсних центрів, а також обговорити шляхи вирішення ключових проблем громади Києва у форматі «Світового кафе» та багато іншого.

Офіційне відкриття заходу о 09.30 за участю Київського міського голови Віталія Кличка, профільних заступників голови та керівників структурних підрозділів Київської міської державної адміністрації.

Захід ініційований Київською міською державною адміністрацією у партнерстві з ІСАР «Єднання», Офісом Ради Європи в Україні, Українським незалежним центром політичних досліджень та за організаційної підтримки Міжнародного фонду Відродження, Фонду Східна Європа, Програми розвитку ООН в Україні, програми сприяння громадській активності «Долучайся!», яка фінансується Агентством США з міжнародного розвитку.

Нагадаємо, що власники «Картки Киянина» тепер можуть замовити адмінпослуги online та отримати їх у ЦНАПі.