Українці мітингують проти блокування "ВКонтакте"

Українці  мітингують проти блокування "ВКонтакте"

В Україні набув чинності указ Президента про блокування "ВКонтакте" і "Одноклассников".  Відтепер українці не можуть користуватися цими сайтами.  Також Інтернет-користувачі, які мають пошту на сервері Яндекс, терміново повинні заводити електронну пошту на інших серверах, адже Яндекс тепер також заблоковано в Україні. І хоча вже з’явилося багато різних порад з приводу того, як налаштувати перераховані сайти нелегально, але українці обурені. Дійсно, неприємно, коли відбирають право на вибір. ВКонтакте вважається однієї з найбільш популярних соціальних мереж в Україні. 18 млн. переглядів за добу, коли поширили новину про блокування соціальної мережі – підтвердження цьому. 

Під Адміністрацією Президента зібрався мітинг – обурена молодь проти заборони користуватися улюбленою соціальною мережею.

Молоді люди тримають плакати з написом: «Свобода Слова», «Без ВК нам жизнь горька» та «# Save Vk». 


Богдан, учасник акції розповідає:
- Я вважаю, що дії нашого Президента не вірні. Чому він обмежує доступ мільйонів українців до улюбленої соціальної мережі? У мене у "ВКонтакті" знаходяться всі знайомі та друзі, всі ті, з ким спілкуюсь, за допомогою соцмережі я заробляю гроші. Невже в нашій країні немає інших проблем?

Хлопець додає, що студенти вчаться за допомогою мережі, підробляють. Тому для них нововедення є катастрофою. 

Нагадаємо, заборона російських сайтів: думка поліції.