У Києві побільшає колонок із артезіанською водою

У Києві побільшає колонок із артезіанською водою

Київ єдине місто в Україні, де є широка система артезіанського водопостачання. І вона продовжує розширюватися!  Зокрема  розпочали будівництво нових артезіанських свердловин на вул. Т. Драйзера, 32 та вул. О. Сабурова, 9/61. Загалом цього року в столиці планують збудувати нові артезіанські свердловини малої продуктивності та бюветні комплекси за 6 адресами. Про це заявив заступник голови КМДА Петро Пантелеєв.

- Так, бювети запрацюють на вул. І. Кудрі, 37-39, Кловському узвозі, 7, вул. Кіквідзе, 41, вул. Т. Драйзера, 32, вул. О. Сабурова, 9/61, вул. Йорданська, 11. Цього року продовжується проектування будівництва нових артезіанських свердловин малої продуктивності та бюветних комплексів за 15 адресами. Розроблені проектні роботи – це можливість будування нових артезіанських свердловин малої продуктивності та бюветних комплексів у 2018 році, – повідомив заступник голови КМДА.

Таким чином, зазначає Петро Пантелеєв, місто системно продовжує відновлення мережі бюветних комплексів, аби забезпечити киян безкоштовною, якісною питною водою.

Окрім цього, в 2017 році буде проведено 18 планових капітальних ремонтів.

Загалом за два роки в Києві відремонтували 75 бюветних комплексів і збудували 10 нових артезіанських свердловин.

Нагадаємо, у столиці створили карту бюветних комплексів із інформацією про ремонти.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Вечірнього Києва» у Telegram та Facebook!