Гості Книжкового Арсеналу в захваті від ярмарку [фото, відео]

Гості Книжкового Арсеналу в захваті від ярмарку [фото, відео]

В столичному Мистецькому Арсеналі триває щорічний книжковий ярмарок. Як завжди, цей феєричний захід привертає увагу безлічі гостей з усієї країни та Європи! 

Окрім пересічних поціновувачів якісної україномовної літератури, на Книжковому Арсеналі «засвітилися» відомі особистості, зокрема екс-президент України Віктор Ющенко, народний депутат Сергій Лещенко, відомі журналісти, телевізійні ведучі, науковці та книговидавці.

-  Зараз тут можна знайти книги на будь-який смак. Не можу уявити подібну ситуацію на книжковому ринку України якихось три роки тому, про давніші часи годі й казати. Сподіваюся, що у подальшому все буде ще краще, - прокоментував ситуацію Сергій Лещенко.

Цікавою була реакція молодих відвідувачів заходу. Більшість із них підкреслювали, що приємно здивовані дивовижним розквітом вітчизняного книговидання. Особливо задоволені студенти, які відтепер можуть читати майже усю необхідну літературу рідною мовою.

Міжнародний фестиваль «Книжковий Арсенал» триватиме до 21 травня . На заході представляють новинки понад 150 видавництв, проводяться авторські семінари, тематичні програми та спецпроекти.

Фото та відео: Антон Фоменко

Нагадаємо, Книжковий Арсенал заманює відвідувачів безкоштовним входом.