Киянам пропонують сьогодні не свердлити, а святкувати з сусідами

Киянам пропонують сьогодні не свердлити, а святкувати з сусідами

Сьогодні, 19 травня, у світі відзначають Європейській День сусідів, який був заснований у 2000 році в Парижі.

Здається, що кияни теж мають підтримати таке веселе свято. Адже, прапори ЄС вже майоріють по всій столиці, тому ми можемо й далі переймати цікаві європейські традиції. Тож, відкладайте дриль, переставайте свердлити та йдіть святкувати разом зі своїми улюбленими й не дуже, сусідами.

Автор свята француз Атаназ Перифан впевнений, що дружні зв’язки з сусідами потрібно обов’язково підтримувати, адже вони є у кожного.

Атаназ, ще у 1990 році став засновником цікавої асоціації «Paris d'Amis» у сімнадцятому окрузі Парижа. Його ціллю було укріплення соціальних зв’язків та підтримка людей, які ізольовані від суспільства та своїх друзів. Милосердні учасники такої організації збирали речі, гроші та все необхідне для сусідів, що опинились в тяжких життєвих ситуаціях. Люди навіть допомагали бідним знайти роботу.

Як же святкувати?

За словами авторів «сусідського свята», треба лише попередити усіх побратимів по житловій площі та зібратись у будь-якому місці: дім, квартира, вулиця, садок. Головне, щоб кожний учасник, приніс до столу страву, що приготував власноручно, та, обов’язково, у гарному настрої.  

Нагадаємо, що на Поштовій площі святкуватимуть аж до вересня.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Вечірнього Києва» у Telegram та Facebook!