У День вишиванки держслужбовці столиці руйнують стереотипи [фото]

У День вишиванки держслужбовці столиці руйнують стереотипи [фото]

Сьогодні українці відзначають Всесвітній день вишиванки - свято міжнародне, але водночас  самобутнє і самодостатнє. У метро, на площах,  вулицях, школах та інститутах сьогодні багато людей одягнутих в етностилі.  Саме цього дня о 10.00 на Європейській площі перед Українським домом за ініціативи Департаменту суспільних комунікацій КМДА відбувся креативний флешмоб "Держслужбовці європейської України".

- Cьогодні вранці журналісти плюсів сказали, що флешмобів у Києві не буде. А тепер подивіться стрічку ФБ! Кияни збиралися біля офісів, державних закладів,вишів. Депутати-у сесійному залі. До нашого флешмобу на східцях Українського дому приєдналися колеги з Печерської РДА, Департаменту житлово-комунального господарства, "Вечірки"...В чому головний секрет вишиванки? Можна, звичайно, про національний бренд, українську ідентичність, цінності... Та, якшо простіше, вишиванка зігріває душу . І це таке глибоке відчуття...- зазначила начальник управління інформаційної політики та комунікацій КМДА Тетяна  Гузенко.

Долучилися до акції  редакція КП "Вечірній Київ".

- Наша редакція уже третій рік поспіль влаштовує свій флешмоб "Прийди на роботу у вишиванці". Це такий простий вчинок, але дуже промовистий. Вишиванка ідентифікує нас, як українців - це  важлива частина нашого спадку, бо ж для багатьох це не просто урочистий одяг, а оберіг. Ну і, звичайно - це дуже гарно виглядає, - зазначив в.о. головного редактора КП "Вечірній Київ" Максим Філіппов.

Нагадаємо, День вишиванки українці відзначають третього четверга травня. Цьогоріч  воно припало на 18 травня, проте, ще за кілька місяців до цього у мережі стало вірусним  відео, яке закликало усіх одягнути вишиванку.