Київ планує провести екологічну експертизу заводу Енергія

Київ планує провести екологічну експертизу заводу Енергія

Сьогодні на засіданні постійної комісії Київської міської ради з питань бюджету та соціально-економічного розвитку депутати погодили проект рішення щодо проведення державної екологічної експертизи діючого об'єкту Філіалу ПАТ “Київенерго” завод “Енергія”. Про це повідомляє сайт Київради.

Проект рішення дозволить оцінити вплив діяльності заводу “Енергія” на стан навколишнього середовища та встановити його відповідність вимогам екологічного законодавства.

- Сьогодні важливо провести дану експертизу, виявити чи є порушення екологічних норм. Адже це питання здоров’я усіх киян. Прийняття даного рішення дозволить оцінити вплив діяльності даного об’єкту на стан навколишнього середовища та встановити його відповідність вимогам екологічного законодавства. Завдання організувати і провести державну екологічну експертизу покладається на Департамент міського благоустрою. А Департамент фінансів має забезпечити відповідне фінансування, – зазначив голова постійної комісії Київради з питань бюджету Андрій Странніков.

Проект рішення дозволить не лише виявити порушення екологічних норм, якщо такі будуть, але й ліквідувати всі недоліки. Це поліпшить екологічний та санітарний стан столиці — наголошують депутати. Документ також мають розглянути на пленарному засіданні Київради. 

Нагадаємо, в Дарницькому районі відкрили оновлений парк [відео].