Стильні тату-перебивачки з цитатами українських письменників

Стильні тату-перебивачки з цитатами українських письменників

У Києві з’явились стильні тату-перебивачки з цитатами відомих українських письменників. Про це повідомлять креативні автори з інтернет-видання Platfor.ma.

- Іноді ви хотіли вбити цих людей на уроках української літератури. Тепер ви захочете їх набити. Ми створили серію літературних перебивачок у стилі традиційного тату зі словами наших рідних Котляревського, Франка, Лесі Українки та багатьох інших, - кажуть автори.

Серію татуювань створили до початку «Книжкового Арсеналу», аби посилити інтерес до книг за допомогою поєднання поезії та естетики тату.

- На жаль, у багатьох зі школи лишилось переконання, що українська література – це щось нудне, застаріле і не дуже цікаве. Але ж насправді всі ці автори були дійсно видатними людьми, і їхні думки та сюжети справді варті уваги, - пишуть на сайті Platfor.ma.

Тепер, цитати українських письменників зможуть не тільки сильно звучати, але й стильно та актуально виглядати. Процес нанесення вже давно знайомий усім з дитинства: перебивачку потрібно тільки змочити водою та обережно зняти основу.

Одне тату коштує лише 20 гривень, а сет з усіх десяти можна купити за 150. 

Нагадаємо, стартує Книжковий Арсенал: програма на сьогодні.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Вечірнього Києва» у Telegram та Facebook!