Стартує Книжковий Арсенал: програма на сьогодні

Стартує Книжковий Арсенал: програма на сьогодні

Сьогодні, 17 травня, у Мистецькому Арсеналі розпочинається VII Міжнародний фестиваль «Книжковий Арсенал». Він триватиме до 21 травня і представить новинки понад 150 видавництв, секцію ілюстраторів, а також запрошує відвідати авторські, тематичні програми та спецпроекти.

Цього року на фестивалі говоритимуть про природу сміху, його багатоликість і визначальну роль у часи криз, як ми сміємося сьогодні, коли звичний світ дезінтегрується, і чи можна сміятися в такі часи.

На Книжковий Арсенал завітають понад 50 відомих письменників, літературних діячів та митців із США, Канади, Великобританії, Японії, Швейцарії, Норвегії, Швеції, Німеччини, Франції, Польщі, Латвії, Чехії, Грузії, Бельгії, Румунії та інших країн. Серед гостей - Джозеф Макелрой (США), Аскольд Мельничук (США), Джонатан Коу (Велика Британія), Франц Голер (Швейцарія), Мартін Поллак (Австрія), Звонко Каранович (Сербія), Карл Шльоґель (Німеччина), Анжей Фрішке (Польща), Анна Хьоґлунд (Швеція), Їржі Гаїчек (Чехія), Девід Саттер (США), Аугільд А. Сульберґ (Норвегія) та інші.

Програма заходів на сьогодні, 17 травня:

З повною програмою на всі дні можна ознайомитись за посиланням, а також на нашому сайті.

Нагадаємо, як заохотити дитину полюбити книгу.