Перший в Україні «ТатоЗал» на Дарниці, щоб відпочили матусі [відео, фото]

Перший в Україні «ТатоЗал» на Дарниці, щоб відпочили матусі [відео, фото]

У Дарницькому районі стартував перший в Україні сімейний проект «ТатоЗал». Про це повідомляють організатори на своїй сторінці у Facebook.

Це унікальний проект для спільного проведення часу тат і малят в залах шкіл та клубів, адже свої спортивні досягнення діти ділитимуть разом з татусями. За допомогою цього проекту, автори хочуть відвернути дітей від телевізорів та комп’ютерів, і повернути їх «в руки люблячих батьків». 

- Відпочила мама, відмінно провів час з дітьми тато - це і є запорука гармонійних стосунків у сім'ї. Якщо твоїй дитині від 1 року до 7 років і тебе реально дістало сидіння з ним вечорами вдома, тобі по горло набридли кубики, ляльки та машинки, саме час прийти в ТатоЗал, - запрошують усіх охочих організатори.
 

Надалі, автори ідеї, планують створювати все більше і більше таких залів по усьому Києву та Україні. А вже у вересні, в Дарницькому районі, такі зали відкриються у 8 школах та ліцеях. 

- Це дозволить об'єднаються татам зі своїми дітьми в одному спорт залі в єдиному прагненні. Виховання молодого покоління в стилі здорового способу життя, в стилі спорту і на особистому прикладі, - пишуть на сторінці.

Нагадаємо, що велотрек відкриють акробати та екстремали з яскравим 3D-шоу.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Вечірнього Києва» у Telegram та Facebook!