Що загрожує батькам, які продають своїх дітей

Що загрожує батькам, які продають своїх дітей

24 річна жінка і її 23 річний річний чоловік, днями були затримані Запорізької поліцією під час отримання пачки доларів в обмін на продаж власної дочки, що з'явилася на світ 11 травня. Про це повідомив на своїй сторінці у Фейсбук Антон Геращенко, радник міністра МВС.

Перед цим, невдачливі работорговці, не бажаючи виховувати і утримувати небажаного і не улюбленої дитини, заздалегідь підшукували кому б продати ще не народжену дочку.

Думаючи, що вони знайшли потенційного покупця, вони вийшли на людину, який повідомив про злочин, що готується в поліцію і таким чином злочин було попереджено.

Тепер їм загрожує від 8 до 15 років позбавлення волі за організацію торгівлі людьми у відповідності з пунктом 3, ст. 149 Кримінального Кодексу України - "Торгівля людьми".

Дівчинка народилася здоровою. Її вага 3220 грамів. Зріст - 51 сантиметр. Її життю нічого не загрожує. З огляду на затримання обох батьків, вона знаходиться в пологовому відділенні однієї з лікарень Запоріжжя. Оскільки її біологічну матір і вітчима, швидше за все очікує тривалий термін ув'язнення, дитина повинна бути переданий найближчим родичам.

Якщо і вони відмовляться від його виховання, тоді постане питання про передачу дівчинки під опіку.

- Нехай цей випадок і його максимальна розголос, стане попередженням для інших потенційних работорговців, які бажають продавати своїх або чужих дітей. Поліція буде стояти на сторожі Закону та не допустить безкарної торгівлі дітьми в Україні!, - додав пан Геращенко.

Нагадаємо, люди, які мають дітей, живуть довше.