Корисні онлайн-курси для тих, хто готується до ЗНО [відео]

Корисні онлайн-курси для тих, хто готується до ЗНО [відео]

В Україні стартував новий проект, з яким учні зможуть безкоштовно підготуватись до ЗНО з української мови і літератури, історії України, а також математики. Про це розповідають організатори освітньої платформи Prometheus на своїй сторінці у Facebook.

Такі онлайн-курси можуть стати цікавинкою для усіх київських шкіл, а особливо для учнів тимчасово окупованих територій Криму та окремих районів Донецької та Луганської областей.

На сайті розміщені усі потрібні матеріали, для успішного складання зовнішнього оцінювання: відеоматеріали, тестові завдання для самооцінки, конспекти лекцій, яскраві презентації, а також онлайн-консультації висококласних вчителів.

Відомо, що матеріали будуть актуальні не тільки на ЗНО цього року, а і в наступному 2018 році.

Розділ містить модулі фонетики, орфографії, лексики, фразеології, словотвору, морфології та синтаксису. Особлива увага сконцентрована на питаннях, що найчастіше трапляються у тестах.

А, з літератури, слухачі мають можливість отримати гарні знання про часи усної народної творчості а аж до періоду Розстріляного відродження та Шістдесятників.

Курс складається з 31 теми з історії України від стародавніх часів до сучасних подій у незалежній Україні.

З допомогою цього курсу, можна закріпити свої знання і знати все про числа і вирази, рівняння і нерівності, функції та елементи комбінаторики, похідні та інтеграли, планіметрію та стереометрію.

До речі, онлайн-курси було створено за підтримки Британської Ради в Україні.

Нагадаємо, "Розумна корова" створила безкоштовні онлайн курси про культуру.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Вечірнього Києва» у Telegram!