Велотрек відкриють акробати та екстремали з яскравим 3D-шоу

Велотрек відкриють акробати та екстремали з яскравим 3D-шоу

20 травня киян запрошують не тільки на відкриття велотреку, а й на феєричне шоу. Адже, одразу після велозаходу, на гостей чекають спортивно-цирковий перфоманс, екстрим-балет, і, навіть, відео-інсталяція 3D про історію велотреку. Про це повідомила заступник голови КМДА Ганна Старостенко.

- Київський велотрек – унікальна спортивна споруда міста з надзвичайно тяжкою історією. Побудований у далекому 1913 році, він є одним із найстаріших велотреків Європи, однак це не зупинило колишніх очільників міста від його руйнування. Сьогодні, після десятиліть забуття ми готові відкрити відбудований велотрек, який стане спортивним хабом не тільки для велосипедистів, а й місцем проведення дозвілля для усіх прихильників спорту, – повідомила Ганна Старостенко.

Пані Ганна розповідає, що зараз на велотреці тривають останні приготування до спортивного шоу року на європейському рівні.  Цікаво, що киянам продемонструють раритетний відеофільм із, вперше презентованими архівними кадрами, про Київський велотрек і перші гонки на ньому.

- Під час відкриття ми хочемо продемонструвати киянам усіма можливими засобами унікальність цієї споруди, розповісти про її історію, а також відродити її для сучасного та майбутнього Києва. Для цього ми запросили вело-екстрималів, артистів циркового та естрадного мистецтва. Окремої уваги заслуговує унікальне 3D та лазерне шоу, яке буде демонструватися прямо на полотні велотреку. Тому запрошуємо усіх прийти 20 травня та спільно вдихнути життя в цю легендарну споруду, – зазначила заступник голови КМДА.

Наразі на велотреку тривають останні приготування...

Нагадаємо, як Кличко проїхався на велосипеді по центру Києва [відео].

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Вечірнього Києва» у Telegram та Facebook!