Кличко шанує гостей столиці та зневажає Седюка

Кличко шанує гостей столиці та зневажає Седюка

Кожен, хто відвідав Київ під час проведення Євробачення, стане своєрідним амбасадором української столиці в своїй країні та розповідатиме своїм друзям і знайомим про гостинність нашого міста. Про це заявив Київський міський голова Віталій Кличко.

- Моя місія як мера Києва – залучати до столиці якомога більше спортивних, культурних міжнародних подій. Це робить місто привабливим, працює на розвиток туристичної інфраструктури. Про Київ все більше говорять, і говорять у позитивному ключі, - наголосив мер столиці.

Кличко нагадав, що до початку проведення Євробачення у Києві піднімалася хвиля спекуляцій, що українська столиця нібито не впорається із проведенням пісенного конкурсу.

- Дійсно, у нас було обмаль часу на підготовку через змагання українських міст за право проводити конкурс. Однак, нам вдалося підготуватися вчасно, і я хочу подякувати всім, завдяки чиїй роботі ми впоралися та гідно провели Євробачення-2017. Ми зробили 5 фанзон, Євромістечко на Хрещатику було найбільшим за всю історію конкурсу, облаштували територію біля МВЦ. Всі гості, які приїхали до нашого міста, відзначили, що організація конкурсу відмінна, а Київ – чудове місто, - зазначив мер.

Він висловив переконання, що кожен, хто відвідав Київ під час проведення конкурсу, стане своєрідним амбасадором української столиці.

- Впевнений, що шанувальники конкурс будуть розповідати про наше місто своїм друзям і знайомим лише хороше, адже ми дійсно провели конкурс на найвищому рівні, - сказав Кличко.

Мер столиці також прокоментував ситуацію із затриманням Віталія Седюка, який під час прямого ефіру конкурсу вчинив хуліганські дії, видершись на малу сцену в МВЦ.

- Очевидно, що він хотів себе "презентувати", але, на жаль, саме таким чином. Якщо чоловік не може себе презентувати іншими вчинками, які люди оцінять, він робить те, що зробив Седюк, - зазначив Кличко. - Це не додало авторитету ні йому, ні країні в цілому, і тепер так звані «друзі» України смакують цю історію. Такі речі трапляються і в інших країнах, і до питання безпеки це не має відношення, однак у подальшому ми робитимемо все, щоб такі історії не повторювалися, - підсумував Віталій Кличко.

Нагадаємо, як Кличко подякував волонтерам Євробачення [відео].

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Вечірнього Києва» у Telegram та Facebook!